Kobieta z papugą - Edouard Manet

Kobieta z papugą - Edouard Manet

Reprodukcja obrazu:

"Kobieta z papugą"

Autor: Edouard Manet

Opis oryginału:
obraz namalowany w 1866 roku
wymiary oryginału: 185,1 x 128,6 cm
medium oryginału: olej na płótnie

  • O bezpieczeństwo klienta dbamy na każdym etapie zamówienia. O bezpieczeństwo klienta dbamy na każdym etapie zamówienia.
  • Produkt wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności lub zakończenia procesu produkcji. Produkt wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności lub zakończenia procesu produkcji.
  • Konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni . Konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni .
  • Infolinia: + 48 533 16 66 47 Infolinia: + 48 533 16 66 47
Kod: 000381
48,70 zł
Brutto
Rozmiar dłuższego boku (proporcje wg oryginału)
Wzór ramy (przykłady poniżej)
Ilość

Reprodukcja obrazu "Kobieta z papugą" - Edouard Manet

Kobieta z papugą – obraz olejny francuskiego malarza Édouarda Maneta namalowany w 1866, a obecnie przechowywany w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Dzieło ma wymiary: 185,1 cm wysokości i 128,6 cm szerokości. Płótno przedstawia ulubioną modelkę artysty, Victorine Meurent, która ubrana jest w długi, różowy szlafrok. W ręku trzyma bukiecik fiołków, a obok niej, na stojaku, siedzi papuga, która znalazła się w tytule obrazu. Spośród wielu portretów Victorine Meurent, które namalował Manet, ten prezentuje najbardziej delikatne, łagodne tonacje kolorów.

Obraz był nawiązaniem lub odpowiedzią na dzieło Gustave'a Courbeta o tym samym tytule, przedstawiające nagą kobietę z papugą. Gdy Manet w 1868 zaprezentował swe dzieło w Salonie Odrzuconych, jeden z krytyków napisał, że "pożyczył on papugę od swojego przyjaciela Courbeta i posadził ją na grzędzie obok młodej kobiety w różowym szlafroku".

W 1889 nowojorski kolekcjoner, Erwin Davis, podarował obraz wraz z innym dziełem Maneta (Chłopcem ze szpadą) Metropolitan Museum w Nowym Jorku. Były to pierwsze obrazy francuskiego malarza, które znalazły się w tym muzeum

źr. wikipedia

 

OPIS REPRODUKCJI:


Obraz gotowy do powieszenia. 

Wykonywany jest w Polsce na indywidualne zamówienie klienta.

Znak wodny, widoczny na podglądzie obrazu nie będzie widoczny na reprodukcji.

Obraz odporny na promienie UV oraz wilgoć.

Technika druku reprodukcji: druk cyfrowy.

Rozmiar reprodukcji: wybierany w formularzu.


 

oprawa : blejtram około 2cm grubości, zabezpiecza przed odciskaniem wewnętrznej strony oprawy na płótnie. Wykonany z wysokiej klasy drewna sosnowego suszonego próżniowo co daje gwarancję sprężystości i trwałości.

  

Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane i oprawione na blejtram (drewniana rama wewnętrzna – krosno). Używana przez malarzy do naciągania tradycyjnego płótna), dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram. Można także oprawić obraz w ramę, aby dodatkowo podkreślić jego walory.

materiał : płótno (canvas) 360/ m²

 

Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane i oprawione na blejtram (drewniana rama wewnętrzna – krosno. Używana przez malarzy do naciągania tradycyjnego płótna), dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram. Można także oprawić obraz w ramę, aby dodatkowo podkreślić jego walory.

 

Sposób pakowania: karton firmowy, koperta lub folia
Czas wysyłki: od 3 do 7 dni roboczych od wpłaty lub wybrania opcji za pobraniem

 

Obraz może być oprawiony w ramę zewnętrzną (wzór ramy do wyboru przy zamawianiu). Wzór dostępnych ram na zdjęciu poniżej.

 

 

Uwaga!

Rozmiar reprodukcji obrazu jest propozycją, która proporcjami może nieco się różnić od oryginału. Za ważniejszy przyjmujemy dłuższy bok obrazu. Oprawiony obraz mierzy się wewnętrzną stroną ramy. Zewnętrzne wymiary zależne są od rodzaju listwy.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. W rzeczywistości walory obrazu mogą się nieznacznie różnić. Spowodowane jest to różnym wyświetlaniem kolorów przez monitory (ze względu na ich właściwości).

000381

Opis

Wymiary oryginału:
185,1 x 128,6 cm
Medium oryginału:
olej na płótnie
Medium reprodukcji:
płótno (canvas) 360 g/m2
Nowy produkt

Brak opinii

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konra