BABIE LATO - Józef Chełmoński

Reprodukcja obrazu: BABIE LATO - Józef Chełmoński

Reprodukcja obrazu: Babie Lato (Indian Summer)

Autor: Józef Chełmoński

Opis:

obraz namalowany w 1875 roku

Wymiary oryginału: 119,7 x 156,5 cm.

Olej na płótnie. 

  • O bezpieczeństwo klienta dbamy na każdym etapie zamówienia. O bezpieczeństwo klienta dbamy na każdym etapie zamówienia.
  • Produkt wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności lub zakończenia procesu produkcji. Produkt wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności lub zakończenia procesu produkcji.
  • Konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni . Konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni .
  • Infolinia: + 48 533 16 66 47 Infolinia: + 48 533 16 66 47
Kod: babie_lato_chełmoński
48,70 zł
Brutto
Rozmiar dłuższego boku (proporcje wg oryginału)
Wzór ramy (przykłady poniżej)
Ilość

Reprodukcja obrazu : "Babie Lato" (Indian Summer) - Józef Chełmoński


To dzieło sztuki wykonane jest farbą olejną. Na tym obrazie są dwa plany. Na pierwszym jest ukazany pasterz leżący na trawie, a na drugim pies i w oddali przestrzeń krajobrazu. Nastrój tego jest pogodny, spokojny, melancholijny, rozmarzony. Panuje tam cisza i bezruch. Na tym obrazie jest przedstawiony bezwietrzne ciepłe popołudnie jesienne, pasterka leżąca na pożółkłej trawie, powierzyła trzodę czujnemu psu, marzy snując między palcami nić pajęczynki - „babiego lata". Jest to obraz piękna, pełna spokoju kompozycja z rozległa przestrzenią otwartą na daleki horyzont, Ożywiona skośnym układem ciała pasterki i niewielkim, mocnym akcentem pionowym siedzącego psa. 

 


Technika druku reprodukcji: druk cyfrowy, zabezpieczony lakierem bezbarwnym.

 

oprawa : blejtrama około 2cm grubości, zabezpiecza przed odciskaniem wewnętrznej strony oprawy na płótnie.

  

Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane i oprawione na blejtramie (drewniana rama wewnętrzna – krosno. Używana przez malarzy do naciągania tradycyjnego płótna), dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram. Można także oprawić obraz w ramę, aby dodatkowo podkreślić jego walory.

materiał : płótno (canvas) 360/ m²

 

Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane i oprawione na blejtramie (drewniana rama wewnętrzna – krosno. Używana przez malarzy do naciągania tradycyjnego płótna), dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram. Można także oprawić obraz w ramę, aby dodatkowo podkreślić jego walory.

 

Sposób pakowania: karton firmowy, koperta lub folia
Czas wysyłki: od 2 do 7 dni roboczych od wpłaty lub wybrania opcji za pobraniem

 

Obraz może być oprawiony w ramę zewnętrzną (wzór ramy do wyboru przy zamawiamiu). Wzór dostępmych ram na zdjęciu pomiżej.

 

 

Uwaga!

Rozmiar reprodukcji obrazu jest propozycją, która proporcjami może nieco się różnić od oryginału. Oprawiony obraz mierzy się wewnętrzną stroną ramy. Zewnętrzne wymiary zależne są od rodzaju listwy.

Zdjęcia maja charakter poglądowy. W rzeczywistości walory obrazu mogą się nieznacznie różnić. Spowodowane jest to różnym wyśletlaniem kolorów przez monitory (ze względu na ich właściwości).

babie_lato_chełmoński

Opis

Wymiary oryginału:
119,7 x 156,5 cm
Medium oryginału:
olej na płótnie
Medium reprodukcji:
płótno (canvas) 360 g/m2
Technologia druku reprodukcji:
Tw. solvent
Nowy produkt

Brak opinii

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konra